Preču cenas, apmaksas kārtība un noteikumi:

1.21. Preču cenas MINORDIJA e. veikalā un noformētajā pasūtījumā norādīti eiro ar PVN. Preces tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā MINORDIJA e. veikalā pasūtījuma veikšanas brīdī.

1.22. Jūs varat norēķināties par precēm, izmantojot elektronisko banku – tas ir avansa maksājums, izmantojot Jūsu izvēlēto elektroniskās bankas sistēmu. Lai izmantotu šo maksājuma veidu, Jums ir jābūt noslēgtam elektroniskās bankas līgumam ar kādu no šīm bankām: "Swedbank" AB, "Luminor" AB, AB SEB bankas, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Citadele vai Danske Bank A/ S Lietuvas filiāle. Apmaksājot preces šādā veidā, Jums elektroniskās bankas sistēmā tiek ģenerēts maksājums pēc Jūsu apmaksātā pasūtījuma. Jūs pārskaitāt naudu uz MINORDIJA kontu. Šajā gadījumā atbildība par Jūsu datu drošību maksājuma veikšanas laikā gulstas uz attiecīgo banku, jo visi naudas darījumi notiek bankas elektroniskās bankas sistēmā.

1.23. Jūs apņematies samaksāt par pasūtītajām precēm uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas. Tikai pēc apmaksas saņemšanas par precēm un to piegādi (transportēšanu) tiek uzsākts pasūtījums un tiek aprēķināts preču piegādes termiņš. Maksājums tiek uzskatīts par pabeigtu, kad visa maksājamā summa ir saņemta un ieskaitīta MINORDIJA bankas kontā. Preču cenas un to piegāde rēķina apmaksai tiek aprēķinātas ar PVN.

1.24. Ja pieprasāt PVN rēķinu, MINORDIJA to izsniedz un 5 (piecu) darba dienu laikā pēc preču piegādes iesniedz Jums pa reģistrācijas anketā norādīto e-pastu. Jums ir tiesības pieprasīt PVN rēķinu 30 kalendāro dienu laikā no preču iegādes brīža.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: