1.44. Jums ir tiesības atteikties no interneta veikalā MINORDIJA noslēgtā preču pirkšanas un pārdošanas līguma, par to rakstiski paziņojot MINORDIJAI 14 dienu laikā no preces piegādes, izņemot, ja iegādājāties:

1.44.1. precēm, kas ražotas pēc Jūsu īpašajām instrukcijām, kuras nav iepriekš ražotas un kuras tiek ražotas, ņemot vērā Jūsu personīgo izvēli vai instrukciju, vai precēm, kas nepārprotami pielāgotas Jūsu personīgajām vajadzībām;

1.44.2. preces, kas ātri bojājas vai preces ar īsu glabāšanas laiku;

1.44.3. iepakotas preces, kas pēc piegādes ir izpakotas un nav piemērotas atgriešanai veselības aizsardzības vai higiēnas apsvērumu dēļ;

1.44.4. preces, kuras to rakstura dēļ pēc piegādes ir nedalāmi sajauktas ar citām precēm.

1.45. Šo noteikumu 1.46. 2. punktā paredzētās preču atgriešanas tiesības varat izmantot tikai tad, ja:

1.45.1. atgrieztā prece ir oriģinālajā, glītā iepakojumā;

1.45.2. prece nav bojāta vai nav būtiski mainījusi savu izskatu, kā arī nav lietota;

1.45.3. prece ir tajā pašā iepakojumā, kurā to saņēmāt;

1.45.4. Jūs varat iesniegt preču pirkumu no MINORDIJA, apstiprinot dokumentu.

1.46. Lūdzam ņemt vērā, ka MINORDIJA e. Veikalā iegādātās labas kvalitātes pārtikas preces nevar atgriezt. Tikai tad, ja iegādājaties neatbilstošas ​​kvalitātes pārtikas preci pirms produkta derīguma termiņa beigām, jūs pēc savas izvēles varat pieprasīt, lai (i) prece tiek aizstāta ar tādas pašas kvalitātes preci vai; ii) pieprasīt atbilstošu cenas samazinājumu vai; (iii) atgriezt preci MINORDIJAI un pieprasīt par preci samaksāto naudu. Šīs tiesības varat izmantot arī gadījumā, ja jums ir pārdota prece, kuras derīguma termiņš ir beidzies.

1.50 Ne visas preces, kas ir redzamas interneta veikalā, ir noliktavā, tās tiek pasūtītas individuāli, lūdzam sazināties uz e-pastu. veikala administrācija

1.47. Nepiemērotas kvalitātes preces, preces bojātā iepakojumā vai preces ar citiem ārējiem bojājumiem tiek apmainītas pret kvalitatīvām precēm uz MINORDIJA rēķina.

1.48. Neatbilstošas ​​kvalitātes preces tiek apmainītas ar MINORDIJA, iepriekš vienojoties par preču saņemšanas laiku un adresi. Pēc preces ierodas MINORDIJA pārstāvis. Visas saistītās izmaksas sedz MINORDIJA. Par preču apmaiņu sazināties pa interneta veikalā norādītajiem kontaktiem.

1.49. Mainot MINORDIJA e-pastu veikalā iegādātajām precēm, MINORDIJAI ir tiesības pieprasīt preču apmaiņas veidlapas aizpildīšanu.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: