Preču komplektēšana un piegāde

1. MINORDIJA e. veikala tirdzniecība tiek veikta Lietuvas Republikas teritorijā. Preces piegādā MINORDIJA pilnvarots pārstāvis.

2. Par preču piegādi (izņemot pasūtījumus virs 40 EUR Lietuvas Republikā bez Kuršu kāpas) tiek iekasēta papildu maksa, kas norādīta MINORDIJA e-pastā. veikala preču pasūtījuma noformēšanas brīdī. Tiešās piegādes uz mājām cena Lietuvā ir EUR 4,50, piegādes cena caur partneru pasta termināļiem EUR 3,90.

3. MINORDIJA pieliek visas pūles, lai pilnībā izpildītu Jūsu pasūtījumu. Ja to nevar izdarīt, nauda par apmaksātajām, bet MINORDIJAS vainas dēļ nepiegādātajām precēm tiks atgriezta Jūsu bankas kontā, no kura tika apmaksāts pasūtījums, ne vēlāk kā 5 (piecu) darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. preču cena. Par to nekavējoties tiksiet informēts pa norādīto e-pastu. pa pastu vai telefonu.

4. Jūsu pasūtītās preces e-pasts veikals tiek piegādāts uz pasūtījumā norādīto adresi, Jūs apņematies preces pieņemt pats.

5. Gadījumā, ja preces nav iespējams nodot Jums personīgi Jūsu pasūtījumā norādītajā piegādes adresē, MINORDIJAS pilnvarotajam pārstāvim ir tiesības preces nodot jebkurai pilngadīgai personai norādītajā adresē, un tas tiks uzskatīts par pareizu preču piegādi. Ja MINORDIJAS pilnvarotais pārstāvis nevar atrast Jūs vai kādu citu pilngadīgu personu Jūsu norādītajā adresē, preču sūtījums tiek atgriezts tuvākajā sūtījumu terminālī, fiksējot sūtījuma nepiegādes iemeslu. MINORDIJA informē par radušos situāciju pēc iespējas ātrāk.

6. Ja preces netika piegādātas Jūsu vainas dēļ vai no Jums neatkarīgu apstākļu dēļ (piemēram, pasūtot preci norādījāt nepareizu adresi, Jūs vai saņēmējs nav atrodams norādītajā adresē u.c.), preces netiks sūtītas atkārtoti, izņemot gadījumus, kad par atkārtotu preču piegādi jāmaksā papildus.

7. MINORDIJA pilnvarotais pārstāvis parasti piegādā preces uz Jūsu mājām, biroju vai jebkuru citu izvēlētu adresi Lietuvā 2 - 4 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas. Pakas tiek piegādātas darba dienās no 8:00 līdz 17:00. Par paredzamo sūtījuma piegādes laiku un sūtījuma numuru Jūs tiksiet informēts pa tālruni vai e-pastu. pa pastu Izmantojot MINORDIJA Pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka izņēmuma gadījumos preču piegāde var aizkavēties neparedzētu, no MINORDIJA neatkarīgu apstākļu dēļ. Šādā gadījumā MINORDIJA apņemas nekavējoties sazināties ar Jums un saskaņot preču piegādes veidu un laiku.

8. Preču piegādes laikā pēc kurjera pieprasījuma būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

8.a. MINORDIJA tiek atbrīvota no atbildības par preču nepiegādi vai piegādes termiņu pārkāpšanu, ja preces Jums netiek piegādātas vai tiek piegādātas novēloti Jūsu vainas vai no Jums neatkarīgu apstākļu dēļ.

9. Preču piegādes laikā Jums kopā ar pilnvarotu MINORDIJA pārstāvi jāpārbauda sūtījuma stāvoklis, piegādāto preču komplektācija (sortiments) un kvalitāte.

10. Ja pamanāt, ka piegādātā sūtījuma iepakojums ir bojāts (noplīsusi iepakojuma uzlīme, bojāts vai citādi ārēji bojāts iepakojums), Jums tas jāatzīmē preces pavaddokumentos (MINORDIJA kopija). Ja nepārbaudāt sūtījuma stāvokli un/vai nefiksējat datus par sūtījuma bojājumiem šajā punktā noteiktajā kārtībā, sūtījums tiek uzskatīts par piegādātu labā stāvoklī un nebojāts.

11. Gadījumos, kad preces saņemšanas laikā pamanāt, ka sūtījumā norādītais preču daudzums ir neatbilstošs vai piegādātās preces neatbilst Jūsu pasūtītajām precēm un tas nav norādīts preces pavaddokumentā, Jūs nekavējoties jāinformē par to MINORDIJA, jāatgriež nepasūtītās preces, un MINORDIJA apņemas to izdarīt pēc iespējas īsākā laikā piegādāt pareizo un/vai trūkstošo preču daudzumu un/vai pareizās preces.

12. Izvēloties preces izņemt pasta pakomātā, pakas tiek piegādātas 2 - 4 darba dienu laikā.

13. Pasta termināļi parasti ir atvērti 24 stundas diennaktī. dienā, 7 dienas nedēļā. Dažādu pasta galapunktu darba laiks var atšķirties, tāpēc iesakām pārbaudīt pirms došanās pēc pakas.

14. Kad Jūsu sūtījums tiks piegādāts pasta terminālī, Jūs tiksiet informēts ar SMS, tālruni un/vai e-pastu. pa pastu Preci varat izņemt no pasta termināļa 7 kalendāro dienu laikā. Ja pasūtītās preces šajā termiņā netiks izņemtas, tās tiks atgrieztas MINORDIJAI. Izņemot paku pasta terminālī, būs jāievada ar SMS saņemtais PIN kods.

15. Ja pamanot iepakojuma bojājumus, saņemot paku, sazinieties ar klientu apkalpošanas nodaļu, izmantojot interneta veikalā norādītos kontaktus.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: